PO/VO – woensdag 13 oktober

Ons schoolorkest speelt overal in Deventer! Muzikale leerlingen en docenten uit alle scholen doen mee. Ze treden op in de schouwburg, bij Dimence, in de stadsbibliotheek en op De Brink. Ook in (basis)scholen en verzorgingshuizen. De repetities zijn op vrijdagmiddag op Het Vlier en er is elk jaar op een plek buiten Deventer een oefenweekend met veel lol! 

Speellijst

Dit zijn de data en locaties waar het schoolorkest in 2025 - 2026 speelt:

20 september: Reünie Etty -17:00 en 18:00 – Het Vlier
29 september: Meespeelreptitie – 14:25 - Het Vlier
16 november: Deventer MuziekMaakdag - ‘s middags – Deventer Schouwburg
21 november: Open Huis De Boerhaave – 16:00
26 november: Muziekavond Het Vlier – 19:00
28 november: Open Huis Het Stormink – 16:00
11 maart: Muziekavond Het Vlier – 19:00

Etty in Concert 

Ééns in de twee jaar zetten leerlingen en docenten van het Etty Hillesum Lyceum een spetterende theateravond neer met een mix van muziek, zang en toneel in de grote zaal van de Deventer Schouwburg. De zaal zit dan vol met ouders, familie, vrienden, collega’s en kennissen uit de stad. Er is plek genoeg. 
Ons Etty Hillesum schoolorkest speelt er de sterren van de hemel. En het schoolkoor, ook met leerlingen en medewerkers uit alle Etty scholen, zingt haar mooiste liedjes. Het repertoire bestaat uit jazz, pop, soul, licht klassiek, noem maar op!

Kaartjes voor de volgende editie in 2027 zijn tegen die tijd te koop aan de theaterkassa van de Deventer Schouwburg. 

Repetitie op vrijdag

Heb je interesse om mee te doen, kom dan eens kijken en luisteren (en meedoen?) op vrijdagmiddag vanaf 15:15u in de B-kantine van Het Vlier! Je kunt in ons schoolorkest snel groeien in het bespelen van je muziekinstrument of zang. Grijp deze mooie kans!

Scan de QR-code of klik hier voor een filmpje over ervaringen.

Volg het EHL schoolorkest via Instagram en/of Facebook